No products in the cart.

Top

Dyqani

Pre-treatment Lash Primer

22.00

In stock

- +
Category:

Description

Primeri ynë i qerpikëve për pre-treatment  hidraton qerpikët natyralë për të lejuar ngjitësin të lidhet në mënyrë të përsosur me një qerpik natyral. Si rezultat, duke përdorur Lash Primer ju mund të rrisni qendrushmerin e qerpikve.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pre-treatment Lash Primer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password