No products in the cart.

Top

Dyqani

Krem për heqjen e qerpikëve (Remover)

22.00

In stock

- +

Description

-CREAM REMOVER-
VETEM PER PORDORIM NGA PROFESIONISTE.
Heqës I qerpikëve të mbjellur
– Më i shituri për heqjen e qerpikëve
– krijuar për të hequr mbjelljen e qerpikëve në mënyrë të sigurt dhe të lehtë
– struktura kremoze nuk futet në sytë e klientit
– pasi të aplikohet, qëndron në qerpikët e mbjellur dhe nuk rrjedh në sy
– ngjyra rozë e ndritshme ndihmon në pastrimin e përsosur të heqësit pasi shihet lehtë
– produkt perfekt për ata klientë që kanë sy të ndjeshëm ose alergji
– me jetë të gjatë – gjithçka që ju nevojitet është një zhytje e vogël çdo herë!
Mënyra e përdorimit: Duke përdorur një furçë mikro, vendosni një shtresë të hollë në
zgjatim. Lëreni për 10-15 minuta dhe hiqeni butësisht me furça pastrimi ose piskatore.
Sigurohuni që të gjithë pastruesit dhe gjurmët e ngjitësit janë hequr plotësisht para se të
pastroni qerpikët me Protein Removing Pads, dhe më pas pastrues dhe abetare.
Ky produkt është

– Cruelty-free
– Paraben-free
– Gluten-free
– Collagen-free
– Guanine Free

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem për heqjen e qerpikëve (Remover)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password