No products in the cart.

Top

Dyqani

Remover – (GEL)

14.00

In stock

- +

Description

MOS E PËRDORNI KËTË PRODUKT PËR VETEN TUAJ. KY PRODUKT ËSHTË VETËM PËR PËRDORIM PROFESIONAL.
Po kërkoni një produkt perfekt për të hequr zgjatimet e qerpikëve më shpejt dhe më lehtë? Atëherë London Lash Gel Remover është produkti perfekt për ju!
Xhel për heqjen e qerpikëve London:
Projektuar për të hequr zgjatjet e qerpikëve shpejt dhe me lehtësi
Ka një strukturë pak më të rrjedhshme në krahasim me kremin tonë për heqjen e zgjatjeve të qerpikëve
E përkryer për heqjen e tifozëve me një volum dhe shtesat klasike që keni vështirësi t'i hiqni me piskatore gjatë mbushjeve
Mund të aplikohet me shumë saktësi duke përdorur një furçë të vogël mikrofibre
Produkt perfekt për heqjen e zgjatjes së qerpikëve për teknikë të avancuar.
E disponueshme në 2 variante: pa aromë dhe vishnje
15 ml
E RËNDËSISHME! 
Gel Remover është një produkt vetëm për përdorim profesional. 
Duhet të përdoret gjithmonë nga një teknik i kualifikuar i qerpikëve për t'u siguruar që është aplikuar me kujdes në mënyrë që të mos bjerë në kontakt me lëkurën ose sytë. 
Përdorimi i gabuar i këtij produkti mund të shkaktojë acarim të syve ose lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Remover – (GEL)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password