No products in the cart.

Top

Dyqani

Pre-treatment Lash Cleanser

20.00

In stock

- +
Category:

Description

Pastruesi ynë i qerpikëve të pre-treatment heq vajrat dhe gjurmët e grimit nga qerpikët natyralë për të lejuar ngjitësin të lidhet në mënyrë të përsosur me një qerpik natyral. Si rezultat, duke përdorur Lash Cleanser ju mund të rrisni qendrushmerin tek qerpiket tuaj

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pre-treatment Lash Cleanser”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password