No products in the cart.

Top

Dyqani

Pastrues per pinceta

22.00

Only 2 left in stock

- +
Category:

Description

Pastruesi ynë  për pinceta do ta bëjë procesin e pastrimit 100 herë më të lehtë dhe do të sigurojë që pinceta juaj të mbetet e pastër dhe me shkëlqim.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues per pinceta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password