No products in the cart.

Top

Dyqani

Dritë – LED

41.00

In stock

- +
Category:

Description

Deshira juaj për foto të ngrohta dhe me nuanca të ndryshme !

Dëshironi të merrni përmbajtjen më të mirë për mediat tuaja sociale? Bëni foto dhe video të qerpikëve, vetullave dhe modeleve të thonjve me xhel me një aksesor të thjeshtë! Prezantimi i zgjidhjes më portative të ndriçimit për fotot tuaja të qerpikëve, thonjve me xhel dhe vetullave deri më tani. Drita LED London Lash ka opsione të shumta ndriçim
dhe cilësime ndriçimi për t’ju ndihmuar të bëni fotografinë e përsosur ose video çdo herë më të përsosura.
Falë çipit të integruar profesional të drejtuesit LED, nuk do të ketë valëzime dhe fenomene stroboskopike gjatë shkrepjes, duke i mbajtur videot tuaja të pastra dhe me cilësi të lartë. Ndiheni krijues? Ky kapëse me dritë LED ka funksionalitetin RGB, që do të thotë se mund të ndryshoni ngjyrën e fotove dhe videove tuaja DHE të shtoni efekte të ndriçimit kinematografik në videot tuaja! Për ndriçim aq të gjithanshëm sa qerpikët tuaj, gjithçka që ju nevojitet është ky aksesor i vogël!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dritë – LED”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password