No products in the cart.

Top

Dyqani

Pasqyrë në formë syri

40.00

Out of stock

Category:

Description

Pasqyra jonë e çuditshme e dizajnuar ne form te syri është e punuar prej hekuri me një fije ari metalike për të bërë një aksesor të vërtetë në sallonin ose dhomën tuaj të qerpikëve!Këshilla kryesore! Do të duhet ta  poziciononi në mënyrë perfekte në karrocën tuaj të qerpikëve, kështu që klientët mund të shikojnë qerpikët e tyre të mrekullueshëm sapo të zgjohen nga gjumi i qerpikëve!

Pasqyra – Lartësia 18 cm x Gjerësia 26 cm
Stand – Lartësia 12.5 cm x Gjerësia 7 cm
Ngjyra: e artë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pasqyrë në formë syri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password