No products in the cart.

Top

Dyqani

Mini Cooli/Pompë për tharjen e qerpikëve

23.00

In stock

- +
Category:

Description

– Dizajn kompakt
– Ngjyra e bukur e zezë
– Ndihmon për të hequr tymrat
– Ndihmon për të tharë ngjitësin në sekonda
– Alternativë perfekte dhe me stil ndaj ventilatorëve
– Karikim USB

– Përdorim i qëndrueshëm, jetë pune mbi 3 vjet.
– Tharje e fuqishme dhe performancë e qetë

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mini Cooli/Pompë për tharjen e qerpikëve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password