No products in the cart.

Top

Dyqani

Mbulesa për shtrat

38.00

In stock

- +
Category:

Description

Jepini krevatit tuaj të qerpikëve një ndryshim me mbulesën elegante të shtratit London Lash!

E projektuar posaçërisht për të përshtatur një lojë të gjerë shtretërish bukurie/masazhi, mbulesa e krevatit të Londrës Lash shton një prekje shtesë komoditeti dhe luksi në sallonin tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbulesa për shtrat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password