No products in the cart.

Top

Dyqani

Clip on Macro Phone Lens (Gold)

23.00

In stock

- +
Category:

Description

Seti përfshin: Lente 2-në-1 (Kënd të Gjerë & Makro), Kapëse lente, Qese mbajtëse.
E përputhshme me të gjithë telefonat : modelet iPhone, Samsung Galaxy dhe Note, Google Pixel dhe Huawei.
Kapëse gome e butë e ndashme – NUK lë gërvishtje në telefonin tuaj!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Clip on Macro Phone Lens (Gold)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password