No products in the cart.

Top

Dyqani

Mayfair Mink 0.20C MIX (Qerpikë të rregullt për Classic Lashes)

24.00

In stock

- +
Category:

Description

Detajet e produktit:

Trashësia: 0.20

Gjatësia: MIX (8mm deri 13mm)

Kthimi: C

 

 

0,15 Zgjatjet e qerpikëve Classic Faux Mink Mayfair janë qerpikë të thellë, të zinj, të përshtatshëm për mbjellje klasik . Qerpikët Mayfair janë të disponueshëm në një gamë të gjerë kthimesh, kështu që ju mund të zgjidhni pamjen që dëshironi të krijoni për klientët tuaj!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mayfair Mink 0.20C MIX (Qerpikë të rregullt për Classic Lashes)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password