No products in the cart.

Top

Dyqani

Qerpikë për praktikë profesionale

9.50

In stock

- +
Category:

Description

Po luftoni me gjetjen e modeleve për të praktikuar aftësitë tuaja të reja? Qerpikët tanë të praktikës janë një domosdoshmëri për çdo qerpik!

perfekte për fillestarët për të praktikuar izolimin dhe vendosjen e zgjatjes së qerpikëve pas trajnimit për zgjatjen e qerpikëve me themel
super e dobishme kur praktikoni përpara provimit tuaj themelor dhe bëhuni një artist lash (zyrtarisht!)
mund të përdoret gjithashtu nga teknikë të avancuar për të praktikuar aplikimin e tifozëve të volumit
lehtë për t'u ngjitur në një kokë kukulle ose një sfungjer grimi
qerpikët me gjatësi të ndryshme, duke imituar qerpikët natyralë
perforim midis secilës palë qerpikësh për një përdorim të lehtë
10 palë për kuti

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qerpikë për praktikë profesionale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password