No products in the cart.

Top

Dyqani

Matt Flat 0.25D 14MM Qerpikë (ElipseCashmere)

27.00

In stock

- +
Category:

Description

Detajet e produktit:

Trashësia: 0.25

Gjatësia: 14MM

Kthimi: D

Janë të sheshtë në bazë

Janë Mat

Janë të prodhuar nga materiali Ultra Soft

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Matt Flat 0.25D 14MM Qerpikë (ElipseCashmere)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password