No products in the cart.

Top

Dyqani

Matt Flat 0.15D MIX Qerpikë (ElipseCashmere)

27.00

In stock

- +
Category:

Description

Detajet e produktit:

Trashësia: 0.15mm

Gjatësia: MIX

Kthimi: D

Janë të sheshtë në bazë

Janë Mat

Janë të prodhuar nga materiali Ultra Soft

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Matt Flat 0.15D MIX Qerpikë (ElipseCashmere)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password