No products in the cart.

Top

Dyqani

Mint Green/Blue 0.07CC MIX Volume Lashes (Qerpikë me ngjyra, Gjelbërt me Kaltërt)

24.00

Out of stock

Category:

Description

Detajet e produktit:

Trashësia: 0.07

Gjatësia: MIX

Kthimi: CC

Ngjyra: Mix i ngjyrave Kaltërt dhe gjelbërt

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mint Green/Blue 0.07CC MIX Volume Lashes (Qerpikë me ngjyra, Gjelbërt me Kaltërt)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
You don't have permission to register

Reset Password